Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 10.05.2020

Ogłoszenia parafialne 10.05.2020

V NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10.05.2020 r.

1. Przypominamy i bardzo ale to bardzo prosimy o przestrzeganie liczby osób uczestniczących we mszy św. i innych nabożeństwach, W kościele w Gołębiu maksymalnie 25 osób. W kaplicy w Borowej 10 a w Niebrzegowie 7 osób.
  2. Zachowujmy obowiązujące środki ostrożności stojąc co najmniej dwa metry od siebie. Wszystkich wewnątrz i na zewnątrz świątyni obowiązują maseczki. Zachowujmy te zasady wewnątrz i na zewnątrz kościoła a także kiedy przystępujemy do komunii św.
  3. Msze niedzielne do momentu powrotu do pełnej normalności będą odprawiane każda intencja oddzielnie.
  4. Trudno jest wyznaczać kto na którą godzinę może przyjść dlatego bądźmy elastyczni. Pierwszeństwo mają rodziny zamawiające intencje.
  5. Bardzo gorąco zapraszamy na Niedzielne Msze Św.
  6. Bardzo gorąco zapraszamy na Majówki. W kościele w Gołębiu są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele i uroczystości o godz. 1630. Majówki w kaplicach z udziałem księdza : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1630.
  7. Od poniedziałku do soboty od godz. 15 do mszy wieczornej jest możliwość  osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. ZAPRASZAMY.
  8. Kancelaria czynna w normalnych godzinach od poniedziałku do piątku.
  9. Moi drodzy prace budowlane przy nowej plebanii trwają. Chciałbym aby po najbliższej niedzieli zaczęła się kolejna zbiórka ofiar na jej budowę. Proszę oto z wielką pokorą i nadzieją. Myślę że ta zbiórka mogłaby się odbyć w trzech formach:
    a) zeszyt podawany byłby od domu do domu ( z zachowaniem środków bezpieczeństwa ).
    b) ofiarę można włożyć do koperty i podpisać i wrzucić do skrzynki na listy na plebanii lub oddać w kancelarii
    ( osobiście lub przez kogoś a my wpiszemy do zeszytu ).
    c) można dokonać przelewu na konto parafialne.
    Za zrozumienie i życzliwość składamy wielkie Bóg Zapłać.
  10. Jest już prasa katolicka.