Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 10.07.2022

Ogłoszenia parafialne 10.07.2022

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 10.07.2022 r.

1. We środę 13 dzień miesiąca lipca. Bardzo serdecznie zapraszamy na godz. 19 na Nabożeństwo Fatimskie.
  2. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  3. W najbliższą niedzielę 17 lipca bardzo serdecznie zapraszamy na Piknik z Produktem Polskim. Początek na parkingu przy kościele o godz. 1100. Tego dnia z racji pikniku nie będzie możliwości parkowania na parkingu. Można będzie parkować przed kościołem na skwerze. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie i wyrozumiałość. Dziękujemy!
  4. Jeszcze raz dziękując za zrozumienie i życzliwość zwracamy się z wielką prośbą o rozpoczęcie dzisiaj zbiórki „lipcowej” na plebanię. Zeszyty są w zakrystii. Już teraz składamy Bóg Zapłać darczyńcom i osobom które pomagają te zbiórki przeprowadzać!!! Wielka prośba by przekazując zeszyt dalej nikogo nie pomijać ponieważ takie głosy dochodziły.
  5. Przypominamy, że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w kościele w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie. ( Numery telefonów są wywieszone lub dostępne na stronie internetowej ).
  6. 44. Lubelska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę wraca po pandemii do tradycyjnej formy pielgrzymowania i wyruszy tym roku 3 sierpnia. Zapisy w parafiach do grup trwają do 25 lipca. Koszt od osoby to 85 zł. Zachęcamy tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować do składania intencji do funduszu „ Idę z Tobą „ .  Można to uczynić w parafii lub przez stronę internetową. Szczegóły na www.pielgrzymka.lublin.pl.