top
Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 11.10.2020

Ogłoszenia parafialne 11.10.2020

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 11.10.2020 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. Dzisiaj obchodzimy w całym kraju kolejny Dzień Papieski. To wspaniała okazja, aby zagłębić się w nauczanie naszego wielkiego Rodaka – Świętego Jana Pawła II. Chcemy również dołożyć swoją „cegiełkę” do budowy żywego pomnika Jana Pawła II, materialnie wspierając zdolną, lecz ubogą młodzież pochodzącą ze wsi i małych miasteczek. „Bóg zapłać” za składane przed kościołem do puszki ofiary.
  2. We wtorek 13 października zapraszamy na godz. 20 na Nabożeństwo Fatimskie.
  3. We środę przypada Dzień Komisji Edukacji Narodowej.  W naszych modlitwach nie zapominajmy o nauczycielach i wszystkich odpowiedzialnych za szkolnictwo w naszym kraju. W ich intencji będziemy modlić się szczególnie podczas nabożeństwa różańcowego. 
  4. W ciągu tego tygodnia zaczną docierać do naszych domów koperty z wypominkami wypełnione prosimy składać na tacę. Ewentualnie do zakrystii lub kancelarii parafialnej, lub wrzucać do skrzynki na listy na budynku plebanii. 
  5. Bardzo serdecznie zapraszamy na nabożeństwa różańcowe.
  6. Trwa kolejna zbiórka ofiar na budowę plebanii.
  7. Są do nabycia w zakrystii Kalendarze Maryjne na 2021 rok w cenie 6 zł.
  8. Bardzo serdecznie prosimy o przestrzeganie noszenia maseczek i zakrywanie nimi nosa i ust wewnątrz kościoła a także na cmentarzu. Miejmy na uwadze troskę o bezpieczeństwo innych w imię miłości bliźniego. Również dlatego abyśmy mogli spokojnie i bez przeszkód uczestniczyć we wszystkich nabożeństwach.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. 
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a