Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 11.12.2022

Ogłoszenia parafialne 11.12.2022

1. We wtorek 13 grudnia przypada kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Pamiętajmy o modlitwie za ofiary stanu wojennego oraz polecajmy Bożej Opatrzności naszą ojczyznę.
  2. Bardzo serdecznie zapraszamy na Msze św. Roratnie sprawowane w dni powszednie o godz. 630 w Domku Loretańskim.
  3. W wigilię 24 grudnia o godz. 930 w Gołębiu odprawimy mszę św. zbiorową za zmarłych, których zabraknie przy wigilijnym stole. W Borowej we wtorek 20 grudnia 1700  a w Niebrzegowie we środę 21 grudnia o 1700. Kartki z imionami naszych zmarłych prosimy przynosić do zakrystii lub kancelarii oraz bezpośrednio przed mszą.
  4. Przypominamy że w dzień Bożego Narodzenia oraz w Święto Św. Szczepana nie będzie mszy św. o godz. 1700.
  5. Wielkie Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii i budowę plebanii przy okazji roznoszenia opłatka.
  6. Wpłynęły jeszcze ostatnie ofiary ze zbiórki wrześniowej. Bóg Zapłać!
  7. Odwiedziny u chorych odbędą się 16 grudnia (piątek) od godz. 9.00 Prosimy o zgłaszanie chorych w zakrystii, kancelarii, lub przez kontakt telefoniczny(sms).
  8. W zakrystii są jeszcze do kupienia świece wigilijne Caritas.