Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 13.03.2022

Ogłoszenia parafialne 13.03.2022

II NIEDZIELA Wielkiego Postu   13.03.2022 r.

1. Dzisiaj po mszy o godz. 1700 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  2. Na swoje miejsce po reperacji i małej konserwacji wrócił wizerunek MB Częstochowskiej.
  3. W sobotę (19 marca) wypada Uroczystość Św. Józefa patrona Kościoła. Tego dnia zapraszamy na dodatkową mszę św. o godz. 19 wszystkich mężczyzn z naszej parafii. Wspaniale byłoby gdyby przyszli ojcowie z synami. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  4. W tym roku na stół wielkanocny CARITAS nasze archidiecezji przygotował „baranki wielkanocne”. Nie będzie chlebków dobroci. Dochód ze sprzedaży będzie wsparciem dla potrzebujących. Cena minimalna 7zł. Baranki będą do nabycia w zakrystii od przyszłej niedzieli.
  5. Tydzień temu rozpoczęliśmy kolejną „marcową” zbiórkę ofiar na nową plebanię. Są jeszcze w zakrystii zeszyty do wzięcia. Zwracamy się z wielką prośbą o pomoc w jej przeprowadzeniu. Dziękując za dotychczasową wielką życzliwość prosimy o dalsze wsparcie tego naszego wspólnego dzieła.
  6. Bóg zapłać za ofiary z ul. Boczna, Cicha i Wesoła 430 zł.
  7. Na nabożeństwo drogi krzyżowej zapraszamy w piątki o godz. 1730. W kaplicy w Niebrzegowie środa godz.1630 a w Borowej w piątek 1630. Na Gorzkie żale zapraszamy w niedzielę o godz. 1630. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  8. Nasze rekolekcje wielkopostne będziemy odprawiali od 27 do 29 marca. Poprowadzi je ks. Jerzy Krawczyk moderator diecezjalny Ruchu Światło Życie.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Gość Extra 10zł (Ojciec Pio).
  10. Codziennie po ostatniej mszy wieczorem zapraszamy do modlitwy o pokój na Ukrainie o pokój dla Europy i świata.