Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 16.07.2023

Ogłoszenia parafialne 16.07.2023

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 16.07.2023 r.

1. Bóg zapłać za całkowite odnowienie pompy do wody na cmentarzu rodzinie państwa Bąkałów z Piask.
  2. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w kościele w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie. Kancelaria znajduje się w budynku nowej plebanii a wejście od parkingu nowym chodnikiem.
     ( Numery telefonów dostępne na stronie internetowej ).
  3. Zachęcamy do wyruszenia na Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę a tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować zachęcamy do składania intencji do funduszu „ Idę z Tobą „ .  Można to uczynić w parafii lub przez stronę internetową. Szczegóły co do pielgrzymki na stronie internetowej www.pielgrzymka.lublin.pl.
  4. Tydzień temu rozpoczęliśmy „lipcową” zbiórkę ofiar na spłatę należności za budowę plebanii. Zostało jeszcze kilka zeszytów. Jeszcze raz wielkie Bóg Zapłać za zrozumienie, życzliwość i ofiarność!!!
  5. Bóg Zapłać za ofiary które już wpłynęły: Wólka Gołębska 3000 zł.