Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 16.08.2020

Ogłoszenia parafialne 16.08.2020

XX  NIEDZIELA ZWYKŁA 16.08. 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. 1. Zapraszamy na pielgrzymkę autokarową z naszej parafii do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Łagiewnik. Termin 26 i 27 września. Koszt przy ilości 40 chętnych 290 zł. Szczegóły na plakacie w gablocie. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy !!!
  2. 2. Zapraszamy młodzież na regionalne spotkanie SMAL-u pt.: „ Wszystko NIE TAK” do kościoła Miłosierdzia Bożego w Puławach ( pod lasem ) w dniu 18 sierpnia w godz. 15-20. Będzie to czas dzielenia się doświadczeniem wiary przez ludzi młodych, ale także uczestniczenia w Eucharystii. Uwzględniając obowiązujące zalecenia epidemiczne prosimy młodzież o zapisywanie się na spotkanie przez formularz internetowy. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  3. 3. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.