Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 30.06.2024

Ogłoszenia parafialne 30.06.2024

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 30.06.2024 r.

1. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po ostatniej mszy wieczornej w kościele zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do godz. 1930.
  2. W tym tygodniu wypada również pierwszy piątek m-ca. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kościele od godz. 15. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 1740. W kaplicy w Borowej od godz. 1630.
  3. Przypominamy, że w czacie wakacji w parafii będzie tylko jeden ksiądz. Z tego powodu do pierwszego września kancelaria będzie czynna pół godz.  po ostatniej Mszy Św. wieczorowej w kościele w Gołębiu lub po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania. Numery telefonów są umieszczone na stronie internetowej parafii.
  4. Zachęcamy do wyruszenia na 46 Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę a tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować zachęcamy do składania intencji do funduszu „ Idę z Tobą „ .  Można to uczynić w parafii lub przez stronę internetową. Szczegóły co do pielgrzymki na stronie internetowej www.pielgrzymka.lublin.pl.