Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 17.03.2024

Ogłoszenia Parafialne 17.03.2024

V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17.03.2024 r.

1. Przeżywamy dzisiaj V niedziele Wielkiego Postu. Od dzisiaj do Wielkiego Piątku krzyże w kościołach pozostają zasłonięte.
  2. W najbliższym tygodniu nie będzie nabożeństw Drogi Krzyżowej tak jak zwykle ponieważ w najbliższy piątek 22 marca odprawimy to nabożeństwo dla całej parafii. Rozpoczniemy naszą Drogę Krzyżową o godz. 2000 przed kościołem i przejdziemy ulicami : Pocztowa, Ogrodowa, Podwierzbie i Puławska. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  3. Są do nabycia baranki wielkanocne z białej czekolady w cenie 12zł. (Do koszyczka ze „święconką” na stół wielkanocny.) Rozprowadza je CARITAS a dochód jest przeznaczony na wsparcie potrzebujących.
  4. Najbliższa niedziela to już NIEDZIELA PALMOWA. Poświęcenie palm na każdej mszy.
  5. Bóg Zapłać za ofiary na budowę plebanii. Z ul. Boczna, Cicha, Wesoła 370zł, , Wólka Gołębska 2125 zł. Jedna ofiara na kwiaty do

grobu pańskiego z Wólki Gołębskiej 837zł. Bóg Zapłać!!!

1. Prosimy o zgłaszanie chorych, którzy nie mogą sami przybyć do świątyni abym mógł odwiedzić ich ze spowiedzią i komunią św. w najbliższą środę 20 marca ( od godz.14 ).