Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 18.06.2023

Ogłoszenia Parafialne 18.06.2023

XI NIEDZIELA ZWYKŁA 18.06.2023 R.

1. W najbliższy piątek wypada zakończenie roku szkolnego. Tego dnia zapraszamy na mszę św. na zakończenie roku szkolnego w Gołębiu o godz. 800 i w Borowej również o godz. 800. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszej szkoły !!!
  2. Pragniemy poinformować że kancelaria parafialna jest już czynna w nowej plebanii. Wejście nowym chodnikiem od parkingu. Ponieważ nie ma jeszcze dzwonków prosimy o przychodzenie w godzinach kiedy kancelaria jest czynna planowo, czyli od godz. 1600 do 1700 lub umawiamy się telefonicznie przez numery na Tel. Komórkowy.
  3. Najbliższa niedziela 25 czerwca to pierwsza niedziela wakacji. Od tej niedzieli kancelaria parafialna tak jak w poprzednich latach będzie czynna od poniedziałku do piątku po ostatniej mszy wieczornej lub można kontaktować się telefonicznie na numery komórkowe.
  4. Bóg Zapłać za ofiary na spłatę plebanii : ul. Krzywa, Czarnieckiego, Urocza i Grzybowskiego 1150 zł.
  5. Zwracamy się o pożyczenie paleto beczki lub beczkowozu w terminie od 2 do 16 lipca dla harcerek z Krakowa które będą miały w naszej okolicy swój letni obóz.