Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 18.10.2020

Ogłoszenia parafialne 18.10.2020

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA 18.10.2020 r.

1. Od wczoraj obowiązuje niestety limit osób mogących uczestniczyć we mszy św. i innych nabożeństwach. W naszym kościele jest to liczba około 50 osób.
  2. Bardzo serdecznie prosimy o przestrzeganie noszenia maseczek i zakrywanie nimi nosa i ust wewnątrz kościoła a także na cmentarzu. Miejmy na uwadze troskę o bezpieczeństwo innych w imię miłości bliźniego. Również dlatego abyśmy mogli spokojnie i bezpiecznie uczestniczyć we wszystkich nabożeństwach.
  3. Jeżeli będziemy w maseczkach i zachowamy dystans oraz dezynfekcja rąk możemy czuć się bezpieczni.
  4. Komunię Świętą można przyjmować na rękę lub do ust ( wg osobistej decyzji ).
  5. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie różaniec o godz. 1730 a w niedzielę o godz. 1630. W kaplicach modlitwa różańcowa z wystawieniem najświętszego sakramentu w Niebrzegowie w środę o 1630, w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630.
  6. Naszą modlitwę różańcową ofiarujmy szczególnie w intencji ustania ZARAZY !!!
  7. W ciągu tego tygodnia zaczną docierać do naszych domów koperty z wypominkami wypełnione prosimy składać na tacę. Ewentualnie przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej, lub wrzucać do skrzynki na listy na budynku plebanii. ( zachowujmy zasady bezpieczeństwa ).
  8. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.