Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 19.05.2024

Ogłoszenia parafialne 19.05.2024

VIII NIEDZIELA WIELKANOCY 19.05.2024 r.

ZESŁANIE DUCHA ŚW.

Informacje duszpasterskie :

1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Pięćdziesiątnicy czyli Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w tradycji nazuwana „ Zielone Świątki „. Dzisiaj kończy się okres wielkanocny. Jutro święto NMP Matki Kościoła..
  2. Dzisiaj w naszej parafii bardzo podniosła uroczystość. I Komunia Św. dzieci z klas III. Bardzo serdecznie dziękuje ks. Tomaszowi za przygotowanie dzieci od strony duchowej jak również dzisiejszej uroczystości liturgicznie. Bardzo dziękuje rodzicom za przygotowanie naszej świątyni na tę uroczystość. Bóg zapłać uporządkowanie terenu wokół kościoła.
  3. Biały tydzień dzieci będą przeżywały na mszach o godz. 1800 od poniedziałku do piątku.
  4. Bardzo gorąco zapraszamy na Majówki. W kościele w Gołębiu są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele i uroczystości o godz. 1630. Majówki w kaplicach z udziałem księdza : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1600
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę plebanii: ul. Boczna, Cicha, Wesoła 410zł, ul. Kolejowa i Lotnisko 480zł. Został jeszcze jeden zeszytów do wzięcia z ulicy Pocztowej. Wielkie Bóg zapłać za życzliwość!