Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 19.06.2022

Ogłoszenia Parafialne 19.06.2022

XII NIEDZIELA ZWYKŁA 19.06.2022 R.

1. We czwartek oktawa „Bożego Ciała”. Msza św. z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła o godz. 1800. Na zakończenie uroczystości błogosławieństwo wianków i ziół. Prosimy o pomoc w ubieraniu ołtarzy. Proszę też o pomoc w zorganizowaniu procesji Ochotniczą Straż Pożarna z Gołębia. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.
  2. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. O godz. 1800 w Borowej Msza Święta patronalna. Zapraszamy wszystkich parafian. Z tej racji Msza Święta w Gołębiu w tym dniu będzie sprawowana o godz. 1700.
  3. W najbliższy piątek wypada również zakończenie roku szkolnego. Tego dnia zapraszamy na mszę św. na zakończenie roku szkolnego w Gołębiu o godz. 800 i w Borowej również o godz. 800. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z naszej szkoły !!!
  4. Najbliższa niedziela 26 czerwca to pierwsza niedziela wakacji. Od tej niedzieli kancelaria parafialna tak jak w poprzednich latach będzie czynna od poniedziałku do piątku po ostatniej mszy wieczornej lub można kontaktować się telefonicznie na numery komórkowe.
  5. Po raz drugi Wielkie Bóg Zapłać panu Łukaszowi Osiakowi z ul. Pocztowej za bezinteresowne wykoszenie trawy na łące parafialnej.