Ogloszenia OGŁOSZENIA Parafialne 21.05.2023

OGŁOSZENIA Parafialne 21.05.2023

VII NIEDZIELA WIELKANOCY 21.05.2023 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Informacje duszpasterskie :

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Natomiast za tydzień Zesłanie Ducha Świętego czyli – „Zielone Świątki”. I ta uroczystość kończy w liturgii Okres Wielkanocny.
  2. Dzisiaj w naszej parafii bardzo podniosła uroczystość. I Komunia Św. dzieci z klas III. Bardzo serdecznie dziękuje ks. Tomaszowi za przygotowanie dzieci od strony duchowej jak również dzisiejszej uroczystości liturgicznie. Bardzo dziękuje rodzicom za przygotowanie naszej świątyni na tę uroczystość.
  3. Biały tydzień dzieci będą przeżywały na mszach o godz. 1800 od poniedziałku do piątku.
  4. We środę o godz. 1900 msza na poświęcenie pól na Skokach.
  5. W najbliższy piątek 26 maja do naszej parafii przybędą z pielgrzymką dziękczynną nowo wyświęceni diakoni naszego seminarium w Lublinie ze swoimi wychowawcami. W ich imieniu bardzo gorąco zapraszamy do wspólnej modlitwy na mszę św. o godz. 1100.
  6. Również w najbliższy piątek zapraszamy na godz. 1845 na koncert z okazji Dnia Matki. Wystąpią pani Olgi Pasiecznik – sopran oraz Kevin Kenner – pianino. Koncert poprowadzi pan Stefan Munch. Będzie to jeden z koncertów „ Z klasyką przez Polskę „. Bardzo gorąco zapraszamy!!!
  7. Bardzo gorąco zapraszamy na Majówki. W kościele w Gołębiu są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele i uroczystości o godz. 1630. Majówki w kaplicach z udziałem księdza : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1630
  8. Jest jeszcze kilka zeszytów do wzięcia. Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce ofiar na plebanię. Wielkie Bóg zapłać za życzliwość!