Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 23.04.2023

Ogłoszenia Parafialne 23.04.2023

1. W tym tygodniu we czwartek 27 kwietnia na mszy o godz. 1800 ks. Bp Mieczysław Cisło udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Ponieważ jest to wydarzenie dla całej parafii dlatego zapraszamy nie tylko rodziny kandydatów ale wszystkich parafian.
  2. Spowiedź przed bierzmowaniem będzie we wtorek i środę od godz. 1700. Kto był u spowiedzi przed Wielkanocą i jest w stanie łaski uświęcającej czyli może przyjąć komunię św. to nie musi iść do spowiedzi.
  3. W najbliższą niedzielę będziemy gościli w naszej parafii ks. Łukasza Gronia z Podilska na południu Ukrainy. Ks. Łukasz gościł już u nas wielokrotnie. Będzie zbierał ofiary do puszki na potrzeby swojej nowej parafii. Zechciejmy z serca  wesprzeć naszymi datkami jego pracę.
  4. Nasza ochotnicza straż pożarna z Gołębia obchodzi piękny jubileusz 100 –lecia istnienia. Uroczystości z tej okazji odbędą się w sobotę 6 maja. Rozpocznie je msza św. w naszym kościele o godz. 1200. Bardzo serdecznie wszystkich na te uroczystości zapraszamy!!!
  5. W niedzielę 7 maja będziemy przeżywali doroczny odpust ku czci św. Floriana. Uroczysta suma odpustowa o godz. 1200. Ponieważ św. Florian jest patronem strażaków w sposób szczególny będziemy za jego wstawiennictwem polecać wszystkich strażaków powiatu puławskiego Bożej Opatrzności. Po południu odbędzie się po trzech latach przerwy festyn rodzinny FLORIADA.
  6. Bóg zapłać za ofiary na spłatę nowej plebanii : Niebrzegów 570zł, Nieciecz 640zł.