Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 24.07.2022

Ogłoszenia Parafialne 24.07.2022

XVII NIEDZIELA ZWYKŁA 24.07.2022 r.

1. Z okazji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców po mszy na parkingu błogosławieństwo pojazdów. Przy tej okazji możemy złożyć ofiarę na fundusz MIVA POLSKA z którego są kupowane środki transportu dla misjonarzy na całym świecie.
  2. Bóg Zapłać za ofiary na plebanię : Matygi 610 zł.
    Zostały jeszcze dwa zeszyty.
  3. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym innego terminu.
     ( numery telefonów są wywieszone na budynku plebanii lub dostępne na stronie internetowej ).
  4. Za tydzień w niedzielę 31 lipca po mszy o godz. 1800 w kościele Miłosierdzia Bożego odbędzie się spotkanie informacyjne dla osób wybierających się na pieszą pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę. Ksiądz przewodnik bardzo serdecznie zaprasza.
  5. Parafia Rzymskokatolicka pw. Św. Józefa w Puławach w dniach 16 – 25 września organizuje pielgrzymkę do Włoch są jeszcze wolne miejsca chętnych zapraszamy do kancelarii parafii na Włostowicach. Koszt pielgrzymki to 2730 zł.
    Szczegółowe informacje w gablocie!