Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 25.10.2020

Ogłoszenia parafialne 25.10.2020

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA 25.10.2020 r.

1. W najbliższą niedzielę będziemy obchodzili Uroczystość Wszystkich Świętych.
     Msze św. w Gołębiu: o godz. 930, 1200, 1700 w kościele,
    Msza św. na cmentarzu grzebalnym.
    Przed Mszą św. na cmentarzu o godz. 1130 w kościele różaniec za zmarłych.
    Po Mszy św. w tym roku nie będzie procesji.!!! Nie będzie w kościele mszy o godz. 1700
    Msza św. o 1700 będzie odprawiona.
  2. W kaplicach Msze św. o normalnych godzinach: godz. 800 w Borowej i o 1045 w Niebrzegowie.
  3. Bardzo serdecznie prosimy o przestrzeganie noszenia maseczek i zakrywanie nimi nosa i ust wewnątrz kościoła a także na cmentarzu. Miejmy na uwadze troskę o bezpieczeństwo innych w imię miłości bliźniego. Również dlatego abyśmy mogli spokojnie i bezpiecznie uczestniczyć we wszystkich nabożeństwach.
  4. Pierwszego listopada w czasie przebywania na cmentarzu a szczególnie w czasie Mszy Św. pamiętajmy o zasadach bezpieczeństwa – dystans i maseczki zakrywające nos i usta.
  5. Komunię Świętą można przyjmować na rękę lub do ust ( wg osobistej decyzji ).
  6. Do soboty włącznie serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej.
  7. Naszą modlitwę różańcową ofiarujmy szczególnie w intencji ustania ZARAZY !!!
  8. W ciągu tego tygodnia będą jeszcze docierać do naszych domów koperty z wypominkami wypełnione prosimy składać na tacę. Ewentualnie przynosić do zakrystii lub kancelarii parafialnej, lub wrzucać do skrzynki na listy na budynku plebanii.
  9. Prosimy zadbać o porządek na cmentarzu i o uregulowaniu opłat za wywóz śmieci ( można uczynić to przelewem; nr konta jest na stronie internetowej; prosimy podać sektor, rząd i nr grobu ).
  10. Od poniedziałku 2 listopada będziemy polecać Miłosierdziu Bożemu w modlitwie wypominkowej naszych zmarłych. W Gołębiu w dni powszednie o godz. 1730 ,
    a w kaplicach: w Borowej wypominki we wtorek i piątek o godz. 1630.
    W Niebrzegowie we środy o godz. 1600.
  12. ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Paweł Jan Wyka kawaler z Gołębia i