Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 26.04.2020

Ogłoszenia parafialne 26.04.2020

III NIEDZIELA WIELKANOCY 26.04.2020 r.

1. Przypominamy że w naszej świątyni w Gołębiu ze względu na powierzchnię może uczestniczyć od poniedziałku maksymalnie 25 osób.
    W kaplicy w Borowej 10 a w Niebrzegowie 7 osób. Msze niedzielne do momentu powrotu do pełnej normalności będą w niedzielę odprawiane każda intencja oddzielnie. Ponieważ maja być otwarte lasy i parki a więc możliwość przebywania na otwartym terenie dlatego też myślę że jeżeli nie będzie już miejsca wewnątrz świątyni można będzie uczestniczyć we mszy na zewnątrz (zachowując obowiązujące środki ostrożności – stojąc co najmniej dwa metry od siebie). Wszystkich wewnątrz i na zewnątrz świątyni obowiązują maseczki.
  2. Trudno jest wyznaczać kto na którą godzinę może przyjść dlatego bądźmy elastyczni. Pierwszeństwo mają rodziny zamawiające intencje.
  3. Bardzo gorąco zapraszamy na niedzielne msze św.
  4. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj, w którym w szczególny sposób oddajemy cześć Matce Bożej przez uczestnictwo w nabożeństwach majowych.
    Majówki w kościele w Gołębiu będą odprawiane w dni powszednie o godz. 1730 a w niedziele i uroczystości o godz. 1630. Majówki w kaplicach z udziałem księdza : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1630.
    Zachęcamy wszystkich do udziału w nabożeństwach majowych.
  5. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Niestety również w tym miesiącu nie będziemy mogli odwiedzić chorych naszej parafii.
  6. Za tydzień 3 maja święto państwowe Rocznica uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Przypadającą tego dnia uroczystość NMP Królowej Polski będziemy obchodzili w poniedziałek 4 maja.
  7. W najbliższą sobotę z racji odpustu ku czci św. Floriana bardzo serdecznie zapraszamy na mszę w intencji naszych zmarłych w tym roku wyjątkowo do kościoła na godz. 1800 .
  8. W niedzielę 3 maja uroczysta suma odpustowa ku czci św. Floriana o godz. 1200.
  9. W tym roku z wiadomych względów nie będzie festynu FLORIADA.
  10. Codziennie od poniedziałku do soboty od godz. 15 do mszy wieczornej jest możliwość osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu. ZAPRASZAMY.