top
Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 26.05.2024

Ogłoszenia parafialne 26.05.2024

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.05.2024 r.

NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

Informacje duszpasterskie :

  1. We czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa – „Boże Ciało”. W tym dniu Msze św. w Kościele parafialnym o godz. 1000 z uroczystą procesją do czerech ołtarzy i o godz. 1700. Bardzo gorąco i serdecznie prosimy o przygotowanie ołtarzy na trasie procesji. Trasa procesji ulicami Żuławy, Boczna i Folwarki. Zapraszamy dziewczynki z przedszkola oraz klasy od I do IV do sypania kwiatków. Jednocześnie prosimy wszystkich o kwiatki do sypania na procesję. Próba we wtorek 28 maja o godz. 17. Prosimy zabrać ze sobą koszyczki. O pomoc w zorganizowaniu i zabezpieczeniu procesji zwracamy się do ochotniczych straży pożarnych z naszej parafii. Ofiary, jakie w tym dniu złożymy na tacę przeznaczone będą na 

Centrum Jana Pawła II w Lublinie.

  1. Mszę św. w Borowej i Niebrzegowie w tym dniu odprawimy o godz. 800.
  2. W Uroczystość Bożego Ciała na Mszy św. o godz. 1000 dzieci z klas czwartych będą obchodzić swoją rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Próba i spowiedź we wtorek o godz. 16.
  3. W sobotę 1 czerwca będziemy obchodzili Światowy Dzień Dziecka. Ogarnijmy naszą modlitwą wszystkie dzieci. Szczególnie te które doświadczają okrucieństw wojny i jakiejkolwiek przemocy w jakimkolwiek zakątku świata.
  4. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc czerwiec w którym czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie  po mszy wieczornej będziemy odmawiali litanię do Serca Pana Jezusa.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na spłatę plebanii: Wólka Gołębska – 2035zł; 

      ul. Żuławy – 970zł; ul. Polna 800zł. Ul. Ogrodowa i Podwierzbie 480zł.

  1. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej.
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a