Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 26.06.2022

Ogłoszenia parafialne 26.06.2022

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 26.06.2022 R.

1. We środę Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. w Gołębiu o godz. 930 i 1800 w Niebrzegowie o godz. 1600 a w Borowej o godz. 1700.
  2. Rozpoczął się okres wakacji. Witamy wszystkich, którzy ten czas spędzają w naszej parafii. Wszystkim parafianom i gościom przypominamy o wakacyjnym uczestnictwie we Mszach św. i życzymy miłego wypoczynku.
  3. W czacie wakacji w parafii będzie tylko jeden ksiądz. Z tego powodu wszystkie sprawy kancelaryjne o ile będzie to możliwe prosimy załatwiać po ostatniej Mszy Św. wieczorowej w kościele w Gołębiu lub po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania. Numery telefonów są wywieszone na tablicy jak również znajdują się na stronie internetowej parafii. Do 17 lipca prosimy wszelkie sprawy kierować do ks. Tomka, który będzie pełnił dyżur – tel. Nr 511 438 786.
  4. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Od godz. 1500 zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu którą rozpoczniemy od wspólnej koronki do Bożego Miłosierdzia. Spowiedź w Gołębiu od godz. 1740 a w Borowej od 1630. Chorych prosimy zgłaszać telefonicznie lub w kancelarii.
  5. Bardzo gorąco zachęcamy do udziału w Lubelskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę która wyruszy w sierpniu i powraca do swojej właściwej formy.
  6. Mimo iż nie wrócił jeszcze jeden zeszyt chcielibyśmy podsumować zbiórkę majową. Łączna kwota to 18347 zł. Wielkie Bóg Zapłać darczyńcom i osobom które pomogły ją przeprowadzić.