Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 26.11.2023

Ogłoszenia Parafialne 26.11.2023

JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 26.11.2023 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Ta uroczystość kończy rok kościelny.
  2. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się okres Adwentu – czas, w którym mamy się przygotować się do Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Postarajmy się dobrze wykorzystać ten szczególny czas. Tak jak w latach ubiegłych będziemy odprawiali Roraty w Domku Loretańskim o 630. Już dziś serdecznie zapraszamy. Rekolekcje adwentowe będą w dniach 10-12 grudnia.
  3. Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane świece CARITAS na stół wigilijny. Cena : małe walce 10zł, duże walce 20zł i kule po 25zł.
  4. Dzisiaj zostaną poświęcone opłatki wigilijne. Zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc w dostarczeniu opłatków do naszych parafian. Ofiary jakie złożymy przy tej okazji będą przeznaczone na potrzeby parafii.
  5. Mimo iż jeszcze nie wróciło kilka zeszytów to chcemy podsumować zbiórkę wrześniową. Łączna kwota to 13790zł. Bóg zapłać darczyńcom!!!
  6. Dzisiaj po mszy o godz. 12 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych. Dzieci otrzymają pobłogosławione książeczki.
  7. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Zapraszamy od godz. 15 na adorację Najświętszego Sakramentu do mszy wieczornej.   Spowiedź św. od godz. 1730
  8. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy sezon grzewczy w kościele. Ofiary jakie będziemy składać w każdą pierwszą niedzielę miesiąca do kwietnia włącznie będą przeznaczone na opłaty związane z ogrzewaniem naszego kościoła parafialnego. Pamiętajmy również o zamykaniu drzwi wejściowych.