Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 28.05.2023

Ogłoszenia Parafialne 28.05.2023

VIII NIEDZIELA WIELKANOCY 28.05.2023 r.

ZESŁANIE DUCHA ŚW.

Informacje duszpasterskie :

1. Przeżywamy dzisiaj Dzień Pięćdziesiątnicy czyli Uroczystość Zesłania Ducha Świętego w tradycji nazywana „Zielone Świątki„ . Dzisiaj kończy się okres wielkanocny. Jutro święto NMP Matki Kościoła.
  2. Do środy włącznie zapraszamy na „ MAJÓWKI”.
  3. We czwartek 1 czerwca będziemy obchodzili Światowy Dzień Dziecka. Ogarnijmy naszą modlitwą wszystkie dzieci. Szczególnie te które doświadczają okrucieństw wojny i jakiejkolwiek przemocy w jakimkolwiek zakątku świata.
  4. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc czerwiec w którym czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie  po mszy wieczornej będziemy odmawiali litanię do Serca Pana Jezusa.
  5. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. W pierwszy piątek m-ca adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 1500 do majówki włącznie. Spowiedź pierwszopiątkowa od godz. 1730.
  7. Jest jeszcze kilka zeszytów do wzięcia. Bardzo prosimy o pomoc w zbiórce ofiar na plebanię. Wielkie Bóg zapłać za życzliwość!