Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 28.06.2020

Ogłoszenia parafialne 28.06.2020

XIII NIEDZIELA ZWYKŁA 28.06.2020 R.

1. W minionym tygodniu w naszej Archidiecezji miały miejsce zmiany personalne na parafiach. Decyzją Ks. Arcybiskupa ks. Marcin przechodzi z naszej parafii do parafii w Dysie. Dziękuje ks. Marcinowi za pracę w naszej parafii i szczerze życzę Bożego błog. i opieki MB Loretańskiej w nowej parafii. Do naszej parafii przychodzi ks. Tomasz Koma który pracował przez ostatnie 5 lat w jednej z parafii w Świdniku.
  2. Jutro Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza św. w Gołębiu o godz. 930 i 1800 w Niebrzegowie o godz. 1600 a w Borowej o godz. 1700.
  3. Jutro w Uroczystość Św. App. Piotra i Pawła o godz. 1100 w Archikatedrze Lubelskiej biskup nominat ks. Dr Adam Piotr Bab otrzyma święcenia biskupie. Ks. Arcybiskup serdecznie zaprasza na uroczystości osobiście lub do obejrzenia w TV TRWAM, TVP 3 Lublin oraz transmisji internetowej lub wysłuchania transmisji w Radio Plus Lublin.
  4. Rozpoczął się okres wakacji. Witamy wszystkich, którzy ten czas spędzają w naszej parafii. Wszystkim parafianom i gościom przypominamy o wakacyjnym uczestnictwie we Mszach św. i życzymy miłego wypoczynku.
  5. W czacie wakacji w parafii będzie tylko jeden ksiądz. Z tego powodu kancelaria parafialna nie będzie czynna w normalnych godzinach urzędowania tak jak w ciągu roku. Wszystkie sprawy kancelaryjne o ile będzie to możliwe prosimy załatwiać po ostatniej Mszy Św. wieczorowej lub po telefonicznym uzgodnieniu terminu spotkania. Numery telefonów są wywieszone jak również znajdują się na stronie internetowej.
  6. W tym tygodniu wypada 1-szy czwartek m-ca. Po mszy ostatniej mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  7. W tym tygodniu wypada I Piątek M-ca. Od godz. 1500 zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu którą rozpoczniemy od wspólnej koronki do Bożego Miłosierdzia.
  8. Rozpoczęły się zapisy na 42 Lubelską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Wyruszy ona 4 sierpnia. Zapisy tylko drogą email na stronie pielgrzymki od 1 do 10 lipca. Można również zapisać się do pielgrzymkowego funduszu ” Idę z tobą ” aby wesprzeć tych, którzy ze względu na brak finansów nie mogliby wybrać się na pielgrzymkę. Można to uczynić drogą email lub w kancelarii parafialnej. Ofiara dowolna.