Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 29.05.2022

Ogłoszenia Parafialne 29.05.2022

VII NIEDZIELA WIELKANOCY 29.05.2022 r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

Informacje duszpasterskie :

1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Natomiast za tydzień Zesłanie Ducha Świętego czyli – „Zielone Świątki”. I ta uroczystość kończy w liturgii Okres Wielkanocny.
  2. Do wtorku włącznie zapraszamy na „ MAJÓWKI”.
  3. We środę 1 czerwca będziemy obchodzili Światowy Dzień Dziecka. Ogarnijmy naszą modlitwą wszystkie dzieci. Szczególnie te które doświadczają okrucieństw wojny i jakiejkolwiek przemocy w jakimkolwiek zakątku świata.
  4. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc czerwiec w którym czcimy Najświętsze Serce Pana Jezusa. W naszym kościele codziennie  po mszy wieczornej będziemy odmawiali litanię do Serca Pana Jezusa.
  5. W tym tygodniu wypada I czwartek m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu.
  6. W pierwszy piątek m-ca (1 czerwca ) adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 15 do 1730. Spowiedź pierwszo piątkowa od godz. 1715 oraz przed mszą na 18.
  7. W sobotę  4 czerwca serdecznie zapraszamy wszystkich mężczyzn, niezależnie od wieku na kolejną edycję Męskiego Różańca w Puławach. Rozpoczynamy o godz. 12.00  w kościele pw. Miłosierdzia Bożego po czym modląc się na różańcu przejdziemy do  kościoła MB Różańcowej,  gdzie ok. godz. 13.00 zostanie odprawiona eucharystia.. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym pięknym świadectwie dawanym przez mężczyzn.