Ogloszenia Ogłoszenia parafialne

1. Na RORATY zapraszamy do piątku włącznie.
  2. W sobotę WIGILIA Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Zadbajmy o tradycyjną, katolicką oprawę wieczerzy wigilijnej. Niech podczas wigilii w naszych domach nie zabraknie modlitwy, lektury fragmentu pisma św. z drugiego rozdziału ewangelii Św. Łukasza mówiącego o narodzinach Chrystusa oraz wspólnego rodzinnego kolędowania.
  3. W wigilię o godz. 930 msza św. zbiorowa za naszych bliskich zmarłych.
    W Borowej we wtorek 20 grudnia o godz. 17
    00 a
    w Niebrzegowie we środę 21 grudnia o godz. 17
    00
  4. Pasterka w Gołębiu zostanie odprawiona o godz. 2400. W kaplicach pasterkę odprawimy o godz. 2230. Ofiary, które złożymy na tacę podczas pasterek przeznaczone zostaną na „Fundusz obrony życia”.
  5. W dzień Bożego Narodzenia oraz w Święto Św. Szczepana porządek mszy świętych niedzielny. W Gołębiu o 930 i 12.00 . Nie będzie mszy św. o godz. 17.
    W Borowej o 8
    00 a w Niebrzegowie o 1045.
  6. Od środy 28 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. W tym roku już w normalnej formie nawiedzając rodziny w domach.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji roznoszenia opłatka: ul. Błotna 280 zł, Nieciecz 414 zł, Niebrzegów 1130 zł.
  8. Są jeszcze do nabycia świece wigilijne CARITAS. Tylko duże.
  9. Zachęcamy do kupowania i lektury prasy katolickiej.