Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 4.02.2024

Ogłoszenia Parafialne 4.02.2024

V NIEDZIELA ZWYKŁA 4.02.2024 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska : Módlmy się, aby chorzy w terminalnej fazie swojego życia oraz ich rodziny otrzymywali zawsze niezbędną opiekę i wsparcie, zarówno pod względem medycznym, jak i ludzkim.
  2. W tym tygodniu w naszej parafii będzie peregrynować ikona Św. Rodziny, która od 2022 peregrynuje w rodzinach Domowego Kościoła i Ruchu Światło – Życie w Archidiecezji Lubelskiej. Przez najbliższe kilka dni nawiedzi w naszej parafii kilka rodzin Domowego Kościoła. Codziennie będzie możliwość modlitwy i adoracji przed ikoną w czasie mszy o godz. 1800. Zachęcamy i zapraszamy do wspólnej modlitwy, do zawierzenia siebie i swojej rodziny.
  3. W niedzielę 11 lutego będziemy obchodzili – ,,Światowy Dzień Chorego”. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy są przykuci do łóżka i cierpią z powodu choroby.
  4. We wtorek 13 lutego bardzo serdecznie zapraszamy na godz. 1800 wszystkie pary małżeńskie naszej parafii na mszę św. w ich intencji z okazji dnia św. Walentego ( którego obraz mamy w naszym kościele ). Po mszy krótkie nabożeństwo a po nim indywidualne błogosławieństwo każdej pary. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona była na ogrzewanie kościoła. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej oraz albumów ze zdjęciami naszego pięknego kościoła ( 6 stron ) oraz wielu innych.