top
Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 5.09.2021

Ogłoszenia parafialne 5.09.2021

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA 5.09.2021 r.

Informacje duszpasterskie:

  1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska na m-c wrzesień dla kółek różańcowych : Módlmy się, abyśmy wszyscy dokonywali odważnych wyborów na rzecz stylu życia powściągliwego i ekologicznie zrównoważonego, ciesząc się z ludzi młodych, którzy się w to zdecydowanie angażują.
  2. W najbliższą niedzielę 12 września będziemy obchodzić w naszej parafii uroczystość odpustową ku czci Narodzenia NMP związaną także z kolejną rocznicą poświęcenia naszej świątyni i domku loretańskiego. Będzie to również nasze parafialne dziękczynienie za tegoroczne zbiory. Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową na godz. 12. Zapraszamy na nasze uroczystości przedstawicieli wszystkich części parafii. Bardzo serdecznie zapraszamy i prosimy o pomoc w zorganizowaniu procesji wszystkich druhów strażaków z naszej parafii.
  3. W sobotę przed odpustem parafialnym odbędzie się uroczyste nawiedzenie cmentarza grzebalnego. O godz. 1730 odmówimy różaniec za zmarłych a o godz. 1800 odprawimy Mszę św. za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu. O tym modlitewnym spotkaniu postarajmy się powiadomić nasze rodziny i znajomych, których bliscy spoczywają na tym cmentarzu. Zadbajmy o porządek na grobach i całym cmentarzu.
  4. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Zapraszamy na nabożeństwo Loretańskie.
  5. W najbliższy piątek po mszy wieczornej zapraszamy ministrantów i lektorów na zbiórkę.
  6. Przypominamy, że kancelaria jest już czynna normalnie od poniedziałku do piątku w zwykłych godzinach od 16 do 1730 od poniedziałku do piątku. Prosimy o czytanie informacji znajdujących się na drzwiach plebanii. W nagłych sprawach kontakt telefoniczny. Numery telefonów są wywieszone i umieszczone na stronie internetowej.
  7. Dzisiaj jest dzień solidarności z Narodem Afgańskim. Po każdej mszy zbiórka ofiar na pomoc humanitarną którą organizuje Caritas Polska.
  8. Bóg zapłać za ofiary na plebanię : ul. Folwarki 1350zł, ul. Zamojska i Spacerowa 740zł. Wielkie Bóg zapłać ! Wpłynęła ofiara bezimienna spoza parafii na budowę plebanii 3500zł.
  9. Od dzisiaj można zamawiać intencje mszalne na nowy 2022 rok.
  10. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia specjalny numer Gościa Niedzielnego o Prymasie Wyszyńskim w cenie 10zł.  
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a