Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 5.11.2023

Ogłoszenia parafialne 5.11.2023

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska : Módlmy się za Papieża, aby pełniąc swoją misję z pomocą Ducha Świętego, nadal towarzyszył w wierze powierzonej mu trzodzie.
  2. W sobotę 11 listopada będziemy przeżywali 105 rocznicę odzyskania niepodległości przez naszą ukochaną ojczyznę. Pamiętajmy w naszych modlitwach o poległych w jej obronie i w walce o jej wolność. Prośmy również o Boże błogosławieństwo dla niej. O godz. 1200 Msza Św. w intencji Ojczyzny. Po mszy złożenie kwiatów przy pomniku na skwerze.
  3. We środę zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  4. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach:
    w poniedziałek 6 listopada ul. ul. Kolejowa i Lotnisko oraz Ogrodowa i Podwierzbie,
    we wtorek 7 listopada ul. Polna, Piaskowa i Stacja Kolejowa,
    we środę 8 listopada ul. Puławska i Matygi,
    w czwartek 9 listopada ul. Folwarki,
    w piątek 10 listopada ul. Pocztowa i Cicha,
    w sobotę 11 listopada ul. Krzywa, Zamojska oraz Czarnieckiego.
  5. W kaplicy w Borowej będziemy modlić się za zmarłych polecanych w wypominkach we wtorek 7 listopada o godz. 1630 ul. Dęblińska, Zarzeka i Olszyna a w piątek 10 listopada o 1630 ul. Fortowa i Kamienna. W Niebrzegowie w środę 8 listopada o 1630 wypominki z Niebrzegowa.
  6. Zapraszamy wszystkich parafian do wspólnej modlitwy różańcowej za zmarłych.
  7. Plansze różańcowe dzieci przynoszą do ks. Tomasza w szkole, kancelarii, lub w zakrystii do 12 listopada.
  8. W piątek o godzinie 19 zbiórka kandydatów na ministrantów.