Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 7.04.2024

Ogłoszenia Parafialne 7.04.2024

II NIEDZIELA WIELKANOCY 7.04.2024 r.

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA.

1. Dziś przeżywamy niedzielę Miłosierdzia Bożego. Śmierć i zmartwychwstanie Chrystusa najdobitniej przekonują nas o tym, że Bóg jest miłosierną miłością, że potrafi jedynie kochać i przebaczać. Jakże więc nie dziękować za wielki dar miłosierdzia, za łaskę sakramentu pokuty i pojednania.
  2. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego przeniesiona z 25 marca ze względu obchodów Wielkiego Tygodnia. Msze święte w Gołębiu o godzinie 9.30 i 18; Niebrzegów 16,  a w Borowej o 17.
  3. Po Mszach Świętych zbiórka do puszek na Fundusz Caritas.
  4. Nasza szkoła w Gołębiu organizuje ZBIÓRKĘ ELEKTROŚMIECI. Potrwa ona jeszcze do 13.04.2024. Elektrośmieci można przynosić od godz. 8 do 18 koło budynku starej apteki przy szkole. Zachęcamy do tej akcji ponieważ szkoła może później otrzymać w zamian pomoce naukowe !
  5. Bóg Zapłać za ofiary na spłatę plebanii : ul. Folwarki 1335zł, ul. Ogrodowa i Podwierzbie 520zł, ul. Pocztowa 570zł.
  6. Zachęcamy do nabywania i lektury prasy katolickiej. Są jeszcze do nabycia albumy ze zdjęciami z naszego kościoła. Zachęcamy!