Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 7.05.2023

Ogłoszenia parafialne 7.05.2023

1. Dzisiaj przeżywamy naszą uroczystość odpustową ku czci Św. Floriana patrona strażaków. Uroczysta suma odpustowa o godz. 1200 w intencji całej parafii ale szczególną modlitwą otoczymy druhów i druhny strażaków z całego powiatu puławskiego. Posługę słowa i sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. Adam Jaszcz kanclerz naszej kurii.
  2. Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca. Intencja papieska : ” Módlmy się, aby ruchy i grupy kościelne każdego dnia na nowo odkrywały swoją misję ewangelizacyjną, oddając swoje charyzmaty na służbę w potrzebach świata. „
  3. W najbliższą środę zapraszamy na nabożeństwo do M.B. Loretańskiej połączone z majówką.
  4. W najbliższą sobotę 13 maja wypada kolejna rocznica objawień fatimskich. Na Nabożeństwo Fatimskie zapraszamy na godz. 1900
  5. Za tydzień w niedzielę 14 maja w naszym kościele odbędzie się Rejonowy dzień wspólnoty Kościoła Domowego i Ruchu Światło-Życie.
  6. Z okazji rocznicy urodzin w przyszłą niedzielę 14 maja w naszej parafii będą rozprowadzane „Kremówki Papieskie” które są cegiełką wsparcia finansowe duszpasterstwa młodzieży naszej Archidiecezji. Cena 7zł.
  7. Bardzo gorąco zapraszamy na Majówki. W kościele w Gołębiu są odprawiane w dni powszednie o godz. 1730  a w niedziele i uroczystości o godz. 1630. Majówki w kaplicach z udziałem księdza : w Borowej we wtorek i piątek o godz. 1630 w Niebrzegowie we środę o godz. 1630
  8. Bóg zapłać za ofiary na spłatę nowej plebanii z ul. Puławskiej 1340zł.