Ogloszenia Ogłoszenia Parafialne 9.07.2023

Ogłoszenia Parafialne 9.07.2023

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA 9.07.2023 r.

1. We czwartek 13 dzień miesiąca lipca. Bardzo serdecznie zapraszamy na godz. 19 na Nabożeństwo Fatimskie.
  2. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Po mszy wieczornej zapraszamy na Nabożeństwo Loretańskie.
  3. Wpłynęły ostatnie ofiary: Matygi 650 zł, tzw „Piaski” 420zł. Łączna kwota zbiórki „majowej” to 16528 zł. Wielkie Bóg zapłać !!!
  4. Jeszcze raz dziękując za zrozumienie i życzliwość zwracamy się z wielką prośbą o rozpoczęcie dzisiaj zbiórki „lipcowej” na spłatę kosztów budowy plebanii. Zeszyty są w zakrystii. Już teraz składamy Bóg Zapłać darczyńcom i osobom które pomagają te zbiórki przeprowadzać!!! Wielka prośba aby podając zeszyt nie omijać nikogo!
  5. Przypominamy że w czasie wakacji kancelaria jest czynna bezpośrednio po ostatniej mszy św. wieczorem w kościele w Gołębiu lub po uzgodnieniu telefonicznym w innym terminie. Kancelaria znajduje się w budynku nowej plebanii a wejście od parkingu nowym chodnikiem.
     ( Numery telefonów dostępne na stronie internetowej ).
  6. Zachęcamy do wyruszenia na Pieszą Pielgrzymkę z Lublina na Jasną Górę a tych, którzy nie mogą osobiście pielgrzymować zachęcamy do składania intencji do funduszu „ Idę z Tobą „ .  Można to uczynić w parafii lub przez stronę internetową. Szczegóły co do pielgrzymki na stronie internetowej www.pielgrzymka.lublin.pl.