Ogloszenia Ogłosznie Parafialne 6.02.2022

Ogłosznie Parafialne 6.02.2022

V NIEDZIELA ZWYKŁA 6.02.2022 r.

Informacje duszpasterskie

1. Dzisiaj pierwsza niedziela m-ca. Intencja papieska intencja : Za zakonnice i inne kobiety konsekrowane. Módlmy się w intencji zakonnic i innych kobiet konsekrowanych – dziękując im za ich misję i odwagę – aby nadal odkrywały nowe odpowiedzi w obliczu wyzwań naszych czasów.
  2. W tym tygodniu wypada druga środa m-ca. Zapraszamy po mszy św. na Nabożeństwo Loretańskie.
  3. W piątek 11 lutego będziemy obchodzili Wspomnienie NMP z LOURDES – ,,Światowy Dzień Chorego”. Pamiętajmy w modlitwie o tych, którzy są przykuci do łóżka i cierpią z powodu choroby.
  4. W poniedziałek 14 lutego bardzo serdecznie zapraszamy na godz. 1830 wszystkie pary małżeńskie naszej parafii na mszę św. w ich intencji z okazji dnia św. Walentego ( którego obraz mamy w naszym kościele ). Po mszy krótkie nabożeństwo a po nim indywidualne błogosławieństwo każdej pary. Od 5 lutego również w tej intencji będziemy modlili się w nowennie do św. Walentego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  5. Dzisiejsza taca przeznaczona była na ogrzewanie kościoła. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  6. Zachęcam do nabywania i lektury prasy katolickiej.