top
Ogloszenia Ogłoszenia parafialne 5.04.2020

Ogłoszenia parafialne 5.04.2020

NIEDZIELA PALMOWA 5.04.2020 r.
Informacje duszpasterskie :

 1. Przeżywamy w ty roku bardzo trudny i nietypowy dla nas wszystkich czas Wielkiego Postu. Jeszcze raz bardzo gorąco zachęcamy do osobistej i rodzinnej modlitwy w naszych domach.
  Zachęcamy do uczestnictwa w liturgiach, nabożeństwach i mszach poprzez duchową łączność w czasie oglądania czy słuchania transmisji w mediach ( TV TRWAM, TVP i POLSAT ).
  Jest również strona internetowa pomocna w przeżywaniu religijnym czasu Wielkiego Tygodnia i Świat Zmartwychwstania Pańskiego – www.swietawdomu.pl
 2. O poniedziałku do środy w naszej świątyni po mszy wieczornej do godz. 21 jest możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu zachowując obowiązujące środki ostrożności ( max. 5 osób i co najmniej 2m od siebie ).
 3. Msze Św. odprawiamy w te dni tak jak zostały zamówione. Bardzo prosimy sprawdzić jedynie godziny rozpoczęcia mszy szczególnie w dni świąteczne ponieważ zostały rozpisane msze z dwoma intencjami aby mogło uczestniczyć jak najwięcej osób z rodziny ( 5 a nie 2 ).
 4. Istniejące obostrzenia dotyczące liczby osób uczestniczących w liturgiach pozostają w mocy co najmniej do 11 kwietnia. Nie wiemy ostatecznie jak będzie ze świętami. Słuchajmy informacji w mediach i na stronie naszej parafii.
 5. W Wielki Czwartek Mszą Wieczerzy Pańskiej rozpoczniemy obchody Triduum Paschalnego. Liturgię Triduum będziemy sprawować tylko w kościele parafialnym.
  Wielki Czwartek godz. 1800.
  Wielki Piątek godz. 1700.
  Wielka Sobota 2000.
 6. W tym roku w Wielką Sobotę nie będzie poświecenia pokarmów w kościele. Prosimy jednak o przygotowanie „ święconki „ którą przed śniadaniem wielkanocnym pobłogosławi głowa rodziny. Tekst błogosławieństwa jest na stronie internetowej parafii.
 7. W Wielki Czwartek kościół będzie otwarty po liturgii do godz. 21
  a Wielki Piątek od 8 rano do 1630 i po liturgii do 21.
  W Wielką Sobotę od 8 do 1930.
 8. W Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego – Msza św. Rezurekcyjna w Gołębiu o godz. 600 ale niestety bez procesji.
 9. W Poniedziałek Wielkanocny porządek nabożeństw tak jak w niedzielę wielkanocną. ( NIE MA OCZYWIŚCIE MSZY O 6 RANO ).
 10. W Niedzielę Wielkanocną oraz w Poniedziałek Wielkanocny nie będzie mszy św. O godz. 17 !
 11. Sprawy kancelaryjne załatwiajmy telefonicznie.
 12. Wielkie z serca płynące Bóg Zapłać za ofiary jakie wpłynęły na potrzeby naszej parafii. Z pokorą i szczerą nieśmiałością prosimy tych którzy mają możliwość o dalsze wsparcie finansowe parafii na bieżące potrzeby. Jeszcze raz z serca Bóg Zapłać !!!
Where to find us

Chapel

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elit sed do eiusmod tempor incididunt.
a